The Alaaddin Club

The Alaaddin Club, dürüstlük, saygı, güven ve ciddiyet ekseninde faaliyet gösteren, sporu daha konforlu, iyi ve güzel bir yaşam için vazgeçilmez değer kabul eden ilkeli, saygın bir kuruluştur.

Tecrübeli ve alanlarında uzman eğitimci kadrosu, sürekli modernize edilen uluslararası standartlardaki tesisleri ile modern, temiz, sağlıklı, güvenli ortamlar oluşturur.

The Alaaddin Club, 7'den 77'ye her yaşta ve her kesimdeki insanlarımız için sürekli modernize edilen teknolojik tesisleri, uzman deneyimli kadrosu, sektörel bilgi ve tecrübesiyle müşteri beklentilerini ön planda tutan bir anlayışla hizmet vermektedir.

Türkiye'nin en iyi lokasyonlarında profesyonel bir yönetimle, alışılmışın dışında özgün projeler oluşturarak geniş hedef kitlelere 'butik' hizmet anlayışını sunmayı, insanların hayatlarında pozitif değişim yaratmayı ve spor disiplinini katmayı hedefleyen The Alaaddin Club 2007 yılında Halkalı, 2008 yılında Beşiktaş şubesini açmış olup, çalışmalarına aynı hızda devam etmektedir.The Alaaddin Club, "herkes için spor, hayat boyu spor" temel ilkesi ile yola çıkan, sporu yaşam kalitesini arttıran, sağlık, zindelik sağlayan ve karakter sahibi bir gençlik yetiştirmek için önemli bir araç kabul eden örnek ve öncü bir kuruluştur.

Biz inanıyoruz ki yaşı ve cinsiyeti ne olursa olsun spor herkes içindir; bütün dünyada insanların eğlenmesi, kaynaşması, kendilerini iyi hissetmesi için tercih edebilecekleri en iyi yollardan biridir.

The Alaaddin Club, yaşadığımız bilgi çağında geleceğimiz olan gençlerimizi, vücut, ahlak ve terbiye bakımından en iyi duruma getirebilme çabası ve sorumluluğu içerisinde yoluna devam etmektedir.The Alaaddin Club, spor kültürünü yaygınlaştırmak; her yaşta ve her kesimdeki insan için sağlık, huzur ve mutluluk veren, yaşam kalitesini arttıran, erdemleri, ahlaki değerleri ön plana çıkaran yaşam felsefesini benimseyerek geliştirmeyi hedeflemektedir.

Bizler, uluslararası barış, kalkınma, diyalog ve uygarlaşma için köprü olan sporu milli kültürümüze katkı sağlayan, ülkemizin refahını arttıran, gençlerimize daha aydınlık bir gelecek için hedefler gösteren itici bir güç olarak görüyoruz.

Daima en iyisi, en güzeli için çalışıyoruz.